Logowanie Rejestracja

Antaba drzwiowa 300 mm SZARA

ANT320
Antaba drzwiowa 300 mm SZARA
Antaba drzwiowa 300 mm SZARA
Cena brutto 12,40 PLN / szt
Opinie: 0 Dodaj opinię »
Dostępność
Stany magazynowebrak towaru

Opis towaru

Antaby drzwiowe, inaczej pochwyty, są ciekawym, alternatywnym wyborem wobec klamek zakładanych w drzwiach zewnętrznych budynków mieszkalnych, usługowych czy użyteczności publicznej. W ofercie uwzględniliśmy wariant w uniwersalnym, białym kolorze, o rozmiarze 300 mm.

Łatwy, 6-punktowy montaż pozwala na szybkie przymocowanie pochwytu, który wyróżnia się prostą budową, przez co pasuje do skrzydeł drzwiowych w różnym stylu. Antaba zapewnia minimalistyczną elegancję, na której w sposób szczególny może Ci zależeć, gdy drzwi traktujesz jako element nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim reprezentacyjny.

Pochwyt dostępny w asortymencie Chle-Mar został zaprojektowany i wykonany z myślą o trwałości. Jeżeli cenisz rozwiązania na lata, a Twoje drzwi są przystosowane do częstego otwierania i zamykania, warto rozważyć założenie antaby, która zastępuje klamkę. Sprawdź również pozostałe antaby drzwiowe w naszej ofercie, jeśli szukasz innych kolorów i wymiarów. Obok wariantów kolorystycznych proponujemy też płaskie pochwyty w stylu retro.

 

 

Informacje szczegółowe 

 

Dane fizyczne

Rozmiar (mm):

300

Kolor:

Biały

 

Cechy towaru

Kod towaru
ANT320
Identyfikator
21334
Kod EAN
5905806523515
Dodaj opinię »

Produkty powiązane