BIODUR Emalia do Renowacji Sprzętu AGD – Aerozol 400 ml – biały
Emalia BIODUR w sprayu o pojemności 400 ml to specjalistyczny produkt przeznaczony do odnawiania powierzchni sprzętu AGD, takiego jak lodówki, pralki, kuchenki, zmywarki, piece, a także drobniejszych elementów, jak pokrywki garnków czy półki lodówkowe. Dzięki wysokiej jakości formule, zapewnia estetyczne, trwałe i odporne na użytkowanie wykończenie.
Dane techniczne:
- Pojemność: 400 ml
- Kolor: Biały
- Wydajność: Pokrycie około 2 m²
Cechy produktu:
- Profesjonalna formuła dedykowana do odnawiania powierzchni urządzeń AGD, gwarantująca trwałość i estetykę
- Tworzy jednolitą, białą powłokę, która przywraca sprzętom nowy, świeży wygląd
- Wysoka odporność na wysokie temperatury, środki czystości, tłuszcze, oleje, mydło oraz wilgoć, co zapewnia trwałość w codziennym użytkowaniu
Zalety aplikacji:
- Wygodny w użyciu aerozol umożliwiający szybkie i równomierne nanoszenie emalii
- Efektywna wydajność – jedna puszka wystarcza na pokrycie około 2 m² powierzchni
- Prosty i szybki proces malowania, dostępny zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów
Zastosowanie:
- Idealny do renowacji i odświeżania sprzętu AGD w domu i warsztatach naprawczych
- Doskonały dla osób dbających o estetykę i trwałość urządzeń codziennego użytku
BIODUR Emalia do Renowacji AGD to praktyczne i trwałe rozwiązanie, które pozwala w prosty sposób przywrócić blask i świeżość Twoim urządzeniom.