Gwoździe budowlane 5,0 x 150 mm DIAMANTO

Dostępność:
Stan magazynowy:
DOSTĘPNY
Oznaczenia
Kod kreskowy
6969696969692
Symbol
20721
Logistyka
Jednostka podstawowa
kg
Opis

Gwoździe budowlane 5,0 x 150 mm – mocne i trwałe rozwiązanie do ciężkich konstrukcji

Dane techniczne:

  • Średnica: 5,0 mm
  • Długość: 150 mm
  • Materiał: stal węglowa
  • Ilość w opakowaniu: 1 kg

Opis produktu:
Gwoździe budowlane 5,0 x 150 mm to solidny i niezawodny element każdego profesjonalnego zestawu narzędziowego. Wykonane z wysokogatunkowej stali węglowej, charakteryzują się doskonałą trwałością oraz odpornością na korozję, co sprawia, że są idealne do zastosowań w budownictwie oraz przy pracach remontowych. Precyzyjnie naostrzony szpic umożliwia łatwe i szybkie wbijanie gwoździ w różne materiały, a mocna główka zapewnia stabilne i trwałe połączenia. Opakowanie zawiera 1 kg gwoździ, co gwarantuje korzystny stosunek jakości do ceny oraz długotrwałe zaopatrzenie.

Cechy produktu:

  • Gruba średnica 5,0 mm i długość 150 mm zapewniają wytrzymałość na ciężkie obciążenia
  • Stal węglowa najwyższej jakości gwarantuje odporność na korozję i długą żywotność produktu
  • Ostry szpic ułatwia precyzyjne wbijanie gwoździ w drewno, beton oraz inne materiały
  • Solidna i mocna główka gwarantuje trwałe i stabilne połączenia

Zastosowanie:
Gwoździe idealnie nadają się do mocowania ciężkich desek, belek drewnianych i innych elementów konstrukcyjnych. Sprawdzą się w szerokim zakresie zastosowań budowlanych, remontowych i renowacyjnych, zarówno dla fachowców, jak i majsterkowiczów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B