JUFISTO Nasadka sześciokątna 1/4", 5 mm
Materiał: Stal chromowo-wanadowa (CrV)
Mocowanie: Kwadratowe 1/4"
Skład zestawu: 1 sztuka
Zastosowanie: Do pracy ze śrubami i nakrętkami sześciokątnymi
Opis produktu:
Nasadka sześciokątna JUFISTO o rozmiarze 5 mm to narzędzie przeznaczone do profesjonalnych i amatorskich prac związanych z dokręcaniem i odkręcaniem nakrętek oraz śrub sześciokątnych. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i solidnemu materiałowi, nasadka zapewnia niezawodność i trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Nasadka jest kompatybilna z szeroką gamą narzędzi ręcznych i elektrycznych, wyposażonych w trzpień o odpowiednim rozmiarze 1/4". Może być używana w zestawach narzędziowych, wkrętakach, grzechotkach, uchwytach oraz kluczach dynamometrycznych, co zapewnia wszechstronność w zastosowaniu.
Wykonana z wysokiej jakości stali CrV (chromowo-wanadowej), która charakteryzuje się odpornością na zużycie, wysoką twardością oraz odpornością na korozję. Idealna do pracy w wymagających warunkach, gdzie niezbędna jest wytrzymałość i precyzja.
Cechy produktu:
Zastosowanie:
Idealna do drobnych napraw, precyzyjnych prac w warsztatach, modelarstwie, elektronice, oraz w innych dziedzinach wymagających precyzyjnego dokręcania nakrętek i śrub sześciokątnych.
ul. Generała Zygmunta Zielińskiego 66,
32-040 Rzeszotary