Wkręt P/G konfekcja duża METAL 3,5x25mm

Dostępność:
Stan magazynowy:
DOSTĘPNY
Oznaczenia
Kod kreskowy
5901180104487
Symbol
1402
Logistyka
Jednostka podstawowa
kg
Opis

Wkręt do metalu z łbem stożkowym P/G 3,5 x 25 mm | konfekcja duża |

Wkręt DIAMANTO 3,5 x 25 mm z łbem stożkowym i gniazdem PZ (Pozidriv) przeznaczony jest do montażu elementów metalowych oraz do łączenia metalu z innymi materiałami, takimi jak tworzywa sztuczne czy cienkie blachy. Dzięki precyzyjnie naciętemu gwintowi oraz hartowanej stali, zapewnia wysoką siłę mocowania i odporność na ścinanie.

Dane techniczne:

  • Średnica: 3,5 mm
  • Długość: 25 mm
  • Typ łba: stożkowy wpuszczany
  • Gniazdo: PZ (Pozidriv)
  • Gwint: pełny, drobnozwojny – zoptymalizowany do metalu
  • Materiał: stal hartowana
  • Powłoka: ocynk galwaniczny (zwiększona odporność na korozję)
  • Zastosowanie: łączenie cienkościennych profili stalowych, blach, okuć, montaż akcesoriów metalowych

Wkręt 3,5 x 25 mm do metalu to niezawodne rozwiązanie w pracach montażowych, instalacyjnych i wykończeniowych. Oferuje precyzyjne dopasowanie, trwałość i pewność mocowania w różnorodnych konstrukcjach metalowych.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B